עיסוי רקמות עמוקות - כל מה שצריך לדעת לפני הטיפול

טיפול רקמות עמוקות בטבריה

אתם שוכבים על שולחן הטיפולים, נרגעים אט-אט, ונהנים מעיסוי רקמות עמוק שמפיג את כל המכאובים שלכם. עיסוי מהסוג הזה הוא בעל יתרונות רבים, והוא ידוע כטיפול אופטימלי עבור אנשים שסובלים מכאבים ובעיות גופניות שונות.

אם אתם מעוניינים לקבל עיסוי מקצועי לטיפול בכאבים, או להעניק במתנה טיפול לאנשים שאתם אוהבים, אתם בהחלט במקום הנכון. בספא הייחודי שלנו זמינים לכם שלל טיפולים מקצועיים, כולל עיסוי עמוק לרקמות שיפיג את כל הכאבים מגופכם.

תוכן עניינים

מה זה עיסוי רקמות עמוק?

עיסוי רקמות עמוקות הוא עיסוי עם מטרות רפואיות; עיסויים מסורתיים מרפים את השרירים, והם עוזרים להקל על כאבים שונים. עיסוי עמוק, לעומת זאת, נועד לטפל ברקמות פגועות ברחבי הגוף, לטפל בכאבים כרוניים או אקוטיים, ולטפל אפילו במוגבלות תנועה.

במהלך עיסוי עמוק, המטפל/ת פועלים על הרבדים העמוקים ביותר של הגידים, הרצועות והשרירים. בעיסוי עמוק, המגע הוא עמוק, ומופעל יחסית לחץ רב על אזור קטן יחסית בגוף. במהלך הטיפול, המטפלים עובדים על רקמת החיבור שמעניקה יציבות ותמיכה מכנית לגוף. פגיעה ברקמת החיבור גורמת להידבקויות שמפריעות לתפקוד תקין של השריר. עיסוי עמוק משחרר את ההידבקויות, מאפשר לשריר להתארך ולהשתחרר, ויכולת התנועה משתפרת.

עיסוי רקמות עמוקות מתאים לשחרור שרירים תפוסים

באילו בעיות וכאבים מומלץ עיסוי רקמות?

הודות לעיסוי הייחודי הזה, ניתן לטפל ביעילות בכאבי שרירים, וליהנות מיתרונות נוספים של העיסוי:

 • הרגעת מערכת העצבים הכללית
 • שיכוך כאבים כולל כאבים שמקרינים לאזורים שונים בגוף ממקור מסוים
 • האצת תהליך החלמת הרקמות
 • שיקום תפקודי מפרקים ושרירים
 • שיפור ואיזון שיווי משקל כללי
 • תיקון יציבה בלתי מאוזנת
 • האצת זרימת הדם וניקוז רעלים לימפטי
 • איזון ובלימה של תהליכים דלקתיים
 • האצת החלמה של רקמות פגועות

עיסוי עמוק הוא בעל השפעה טיפולית מרחיקת לכת. באמצעות עיסוי רקמות עמוק, ניתן לטפל במגוון בעיות אורטופדיות וכאבי שרירים, רקמות וגידים, וליהנות מטיפול מפנק במיוחד תוך כדי.

עיסוי רקמות עמוקות בספא גלי כנרת

למי מתאים עיסוי רקמות עמוק?

עיסוי עמוק יכול להיטיב על מגוון בעיות שנוצרות לאורך זמן או בעיות שנגרמות עקב אירועים חריגים:

 • נפגעי טראומה פיזית שצריכים לעבור תהליך שיקום בעקבות חבלה שחוו
 • אנשים שסובלים מפציעת ספורט
 • אנשים שסובלים מתופעות לוואי גופניות בעקבות תאונת דרכים
 • אנשים שסובלים מכאבים או תופעות לוואי גופניות בעקבות ניתוח

כפי שניתן לראות, טיפול רקמות עמוק ותאינו מתאים לכל אחד. כדי לגלות אם אתם יכולים לעבור טיפולים מהסוג הזה, חשוב שתקבלו תחילה אישור מהרופא המטפל שלכם. ישנן פציעות ופגיעות שלא מאפשרות לעבור עיסויים עמוקים, ולכן חשוב לגלות תחילה האם הטיפול הזה אכן מתאים לכם.

לחיצות לשחרור שרירים וגידים

האם טיפול רקמות כואב?

כאמור, עיסוי עמוק מתמקד על רקמות ואזורים כואבים, מכווצים ופגועים. כתוצאה מכך, אתם עלולים להרגיש כאב מסוים בעת העיסוי. כדי לווסת את התחושות והכאב, אתם יכולים לבקש עיסוי עדין יותר. אולם, במקרה הזה ההשפעה של העיסוי עשויה להיות פחותה. מדובר בעיסוי אגרסיבי שמפעיל לחץ עמוק על השרירים והרקמות, וכתוצאה מכך, זה רק טבעי שתרגישו כאבים.

כמה זמן נמשך טיפול רקמות עמוק?

לרוב, עיסוי עמוק נמשך כ-45 דקות, ואתם יכולים לבחור על אילו אזורים בגופכם אתם רוצים להתקדם. הטיפול מתבצע במגע, וניתן לעבור אותו כשאתם עם בגדים תחתונים בלבד. אולם, אם אתם לא מרגישים בנוח, אין שום הכרח שתורידו את בגדיכם. אתם יכולים להישאר עם הפריטים שנוח לכם בהם. לפני הטיפול, מומלץ לשוחח עם המטפל ולומר בדיוק ממה אתם סובלים, ובאילו אתם רוצים לקבל עיסוי עמוק כדי להפיג כאבים באופן ממוקד.

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי אינטנסיבי, שכולל לחיצות עמוקות על אזורים שונים ברחבי הגוף. הוא מתאים במיוחד לאלו שסובלים מכאבים כרוניים, או לאנשים שמעוניינים לשפר ולהגדיל את טווח התנועה שלהם. לפני הטיפולים האלו חשוב לקבל אישור של רופא, ולוודא שהוא מתאים לכם.

טיפול רקמות עמוקות

עיסוי רקמות עמוק בספא גלי כנרת

מדובר בעיסוי עם יתרונות רבים שיכול להביא מזור לשלל בעיות. כדי שתיהנו מיתרונותיו, חשוב שתקבלו עיסוי מידיהם של מקצוענים. בספא במלון גלי כנרת טבריה מחכים לכם מטפלים המתמחים בשלל סוגי עיסויים, לרבות עיסוי עמוק לרקמות. אנו נשמח לעזור לכם לשכך כאבים, להגדיל את הגמישות של גופכם, וליהנות משלל היתרונות הנוספים של עיסוי עמוק. פנו אלינו ותיהנו מעיסוי מרגיע, משחרר ומשכך באווירה מדהימה ובין נופים מרהיבים.

צור קשר

דילוג לתוכן